Kaygı Bozukluğu

İngilizce Öğretmeni sordu: 2 sene önce

Durumum, davranış problemi ile uyumlu mu bilmiyorum. yeni evliyim (4ay). eşim biz sevgiliyken(2.5 yıl)  başka arkadaşlık siteleri indirip sohbetler vs yapmış. görüşmüş mü bilemem. 4 farklı uygulama 4 farklı zamanda indirilmiş. 3 yıl oldu tanışalı. ne yapmam gerekli bilmiyorum. ona önce şaka yollu sordum. şaşırdı. kem küm etti. şimdi ise arada konuşuyorum yemek vs. ancak ondan uzak duruyorum. gelip öpüyor kafamı seviyor. hatasının farkında ancak ne yapmalıyım yeni evliyim seviyorum onun da sevdiğini biliyorum uygulamalar indirdiğini de biliyorum. öfkeliyim. vay be bunu da mı görecektim. bu hayatta bazı durumlar neden değişmiyor her kadın bu tarz şeylerle neden uğraşmak zorunda. 

2 Cevap
Psikolog Reyhan FEDA Psikolog cevapladı: 2 sene önce

Merhabalar, 
Geçmişte çözemediğiniz bu konuları eşinizle konuşmanın gerekirse de bir psikolog ile birlikte görüşmeler yapmanızın en mantıklı yol olduğunu düşünüyorum. Aklınızda bu gibi çözülmemiş konular varken her zaman kendinizi huzursuz hissedeceksiniz. Bu sorunların çözümü için adım atmalısınız. 

LoxGrourl cevapladı: 11 ay önce

You can also make changes to your environment to help your dry eye, such as wearing sunglasses and lowering your exposure to fans and air vents viagra by mail

Cevabınız

6 + 20 =