belli herhangi bir olay tetiklemedi ama 3 yıldır tek bir duygu hissedemiyorum. en azından beni karşılıksız seven arkadaşlarımı sevdiğimi hissedebilmek isterdim. en son ne zamen mutluluk hissettim hatırlamıyorum. zihnimin tek yansıttığı şey üzüntüydü ama o da olmuyor son zamanlarda. en son gece vakti yaklaşık 6 saat civarı ağlarım ve birden neden ağladığımı sorguladım ama aklımı hala bir şey gelmiyor o günlerle ilgili. hatırlayamıyorum sebebini.

Psikoloğa Soru Sorbelli herhangi bir olay tetiklemedi ama 3 yıldır tek bir duygu hissedemiyorum. en azından beni karşılıksız seven arkadaşlarımı sevdiğimi hissedebilmek isterdim. en son ne zamen mutluluk hissettim hatırlamıyorum. zihnimin tek yansıttığı şey üzüntüydü ama o da olmuyor son zamanlarda. en son gece vakti yaklaşık 6 saat civarı ağlarım ve birden neden ağladığımı sorguladım ama aklımı hala bir şey gelmiyor o günlerle ilgili. hatırlayamıyorum sebebini.
Tuana sordu: 2 sene önce
1 Cevap
Psikolog Reyhan FEDA Psikolog cevapladı: 2 sene önce

Merhabalar, 
Çeşitli sebeplerden dolayı duygularınızı hissedemiyor olabilirsiniz. Bu konuda detaylı bir değerlendirme gerçekleştirmek gerekir. Psikolojik destek alabilirsiniz.

Cevabınız

8 + 13 =